צילום

המותג אלבטרוס מהווה שם נרדף לצילומי אוויר איכותיים ממסוק. עם זאת היכולות שלנו פרוסות לאורך כל קשת הכלים וטכניקות הצילום הקיימות בשוק. אנחנו לחלוטין לא מוגבלים לצילומי מסוק, הפרויקט המתועד ודרישות הלקוח מכתיבים לנו באילו כלים נשתמש: מסוק, רחפן, מצלמות Timelapse ייעודיות, מצלמות וידאו או קולנוע, הילוכים מהירים או איטיים ועוד. 

אין כלי או טכניקה צילומית שאנו לא שולטים בה, ואנו מעסיקים צלמים מומחים מכל סוג.

צילום אוויר

צילום אוויר במסוק

זה נכון שבשנים האחרונות מהפכת הרחפנים טרפה הרבה קלפים בשוק צילומי האוויר ושינתה מקצה לקצה את השוק. תיאורטית, יכול היום כל ילד עם קצת זמן פנוי וחוש טכני להטיס רחפן ולצלם. 

אבל אסור לשכוח שצילום אוויר קלאסי ואיכותי עדיין מבוסס מסוק. כשרוצים את המוצר האיכותי ביותר, וצילום בלי פשרות, אין תחליף לצלם מנוסה ומקצועי. 

צילום אוויר ברחפן

מי שמכיר אותנו, מיד נוטה לחשוב  שצילומי האוויר שלנו מוגבלים לשימוש במסוק – וזו כמובן טעות.

הרחפנים נמצאים אצלנו בשימוש כבר מספר שנים, עוד בתקופת רחפני הצילום הראשונים.

מערך צילום האוויר שלנו הוא רחב ומכסה את כל קשת טווחי הצילום וגבהי הטיסה, וכמובן שלרחפנים יש מקום של כבוד בתוך מערך הצילום האווירי שלנו.

צילום פרויקטי תשתית

השלב הראשון בכל פרויקט שאנו מתעדים הוא הצילום. תיעוד פרויקט מורכב וארוך טווח דורש הגעה לימי צילום ייעודיים לפי התקדמות הפרויקט וסביב אירועים מרכזיים הנעשים בשטח.
כחברה המתמחה בצילום כבר מעל 25 שנה, שאיכות ומקצועיות מובילות אותה, תמיד ידענו לספק 
ללקוחות שלנו צילומי סטילס ווידאו ברמה הגבוהה ביותר ובזמינות מיידית.

צילום נדל"ן

אלבטרוס מתמחה במתן פתרונות צילום לפרויקטים נדל"ניים בכל סוג וגודל. לאורך שלושת העשורים האחרונים, אלבטרוס צברה ניסיון רב, ויודעת לספק מענה ופתרון לפרוייקטים המורכבים ביותר לתיעוד בתחום התשתיות והנדל"ן.

צילום אמנותי

פרויקטים רבים המנוהלים באלבטרוס מתוכננים מתוך המחשבה על הקונספט האמנותי הנכון שישמש כמעטפת לכל אורך הצילום וההפקה.
הפרויקט של אסדת הגז הראשונה בישראל צולם תחת הקונספט היצירתי 'Making History' – במהלך הצילום נעשה מאמץ אדיר לספר את סיפורה של האסדה כמעשה אפי ומונומנטלי רב משתתפים.
בסוף הפרויקט נאצרה תערוכת צילומים תחת אותו הקונספט עם סדרת קולאז'ים מרתקים המוצגים כיום במשרדי נובל אנרג'י.

צלם: דובי טל

צילום נוף

אלבטרוס פועלת תחת ניהולו של האמן וצלם הנוף דובי טל. עבודותיו, שזכו לפרסים, הוצגו בתערוכות רבות בארץ ובעולם. עשייתו האמנותית משפיעה רבות על תפיסת המקצועיות של אלבטרוס ודוחפת למצוינות לא רק בתחום הטכנולוגי אלא גם בתחום האסתטי והיצירתי. כיום אלבטרוס היא הבית הגדול ביותר של צילומי הנוף הישראלי על כל גווניו, מצילומיה הפיקטוריאליים והנדירים של ירושלים, דרך צילומי הנוף המרהיבים של ים המלח ומצדה ועד לסדרת צילומים המופשטים והאניגמטיים שכל כך מזוהים עם השפה הייחודית של האמן. לקוחות החברה נהנים מהידע הרב והמומחיות של אלבטרוס בתחום התערוכות והפקות הדפוס החדשניות ביותר בישראל. 

טיימלאפס

אלבטרוס התייצבה כמובילה במתן פתרונות צילום מבוססי טיימלאפס - צילום לאורך תקופת זמן ארוכה.
את טכניקת הצילום הזו ניתן בחלוקה גסה להפריד לטיימלאפס קצר טווח -שמאפשר יצירת קליפים שמתעדים רצף של דקות בודדות ועד מספר ימים. וטיימלאפס ארוך טווח המאפשר יצירת קליפים המתעדים תקופת זמן שנעה בין שבועות בודדים ועד מספר שנים (לדוגמה - הקמת מגדל שנבנה לאורך 3 שנים ומתועד על בסיס יומיומי, בסיום הפרויקט ניתן לראות בקליפ של מספר שניות את המגדל צומח ונבנה מ-0)

אנו יודעים לספק פתרונות טכנולוגיים מקיפים ושירות יומיומי לכל פרויקט טיימלאפס:

צילום להפקות טלוויזיה וקולנוע

המומחיות של אלבטרוס בצילום ובימוי אווירי באה לידי ביטוי לאורך השנים במתן שירותי צילום אווירי, בימוי וייעוץ להפקות טלוויזיה וקולנוע שהופקו בישראל, ביניהן:

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם